Excelent
Atat de mult ne-a placut, incat am si revenit. Planuim deja si a treia descalecare. Copiii s-au simtit excelent, asa ca de noi ce sa mai zicem. Ne-am “imbolnavit” de liniste. Atmosfera din jurul semineului si trosnetul lemnelor pe foc ne-au convins definitiv: e un loc unde merita sa revii.